Soğutma Büyüsü Soğutma Büyüsü

Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Sizi Sevsin Diye Yapılacak Dua

Sizi Sevsin Diye Yapılacak Dua

Sizi sevmesini istediginiz bireyin fotoğrafını önünüze alarak ,  yapmanız gerekiyor .  Abdestli olarak hiç soluk almadan aşagıdaki dua okunup üflenir .

Yuhibbunehüm kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve ceale ,  ş şemse zıyaen ve ,  l kamere nüren Vallahi Bilen  -  i bizatis sudür hakkı için

Yirmi üçüncü isim    (Şemhâhîrin): Bu ismin havas ve esrarından istifade etmek için sivrisineklerin çok olduğu bir yerde bir kâğıt üzerine bu ismi şerifi on beş defa yazdıktan sonra orada yakılırsa, sinekler oradan kaçar.

sevgi-duasi

Yirmi dördüncü isim    (Şemhâhir): Yine bu ismin havas ve esrarından istifade etmek üzere bir tabağa bu ismi yedi defa yazıp sonra da aşağıdaki âyeti (Taha sûresi, âyet 115) besmele ile beraber üç defa talib ve annesinin ismiyle birlikte yazdıktan ve yazıyı su ile sildikten sonra bu suyu talib olan kimseye aç karnına içirtilirse sevdiğini unutur. Ondan sonra nefret eder ve bu kara sevda illetinden kurtulmuş olur.

Ve elkaynâ beynehümü’l adâvete ve’l bağdâe ilâ yevmi’l kıyâmeti.

Yirmi beşinci isim    (Bikehtahûnîhi): Arapça manası yâ Kadîmu, yâ Daimû isimlerine âlimlerin eklemiş olduğu şu dört isimden birinci olan Bikehtahûnîhin ismine Bikehtûnîhin veya Bikentatûnîhin ya da Bikehtahtahûnîhin demişlerdir. Alimlerin ittifakına göre olan birinci isimdir.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur başlıklı makalemizde papaz büyüsü bozan hocalar, papaz büyüsü bozan medyumlar ve papaz büyüsü bozdurma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazıyı Paylaş?Yorum yapma kapalı

 
Copyright © 2009 Büyü Bozma.
Kısmet Açma
Tüm hakları saklıdır.
Haberler Haberler