Soğutma Büyüsü Soğutma Büyüsü

Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Sevdiğini Papaz Büyüsü İle Kendine Aşık Etmek

Sevdiğini Papaz Büyüsü İle Kendine Aşık Etmek

Sevmek ne kadar güzel bir şey onun mutlu olduğunu görmek onu mutlu etmek onunla güzel şeyler paylaşmak öpmek sarılmak sevmek sevmenin en temel ve en içgüdüsel halini yaşamak. Bütün bunlardan mahrum kalma, sevdiğini senden uzakta bir başkalarıyla olma düşüncesi insanı mahveder bilirsiniz. Belkide bu yazıyı okuyan çoğunuz bunları yaşadınız. Çok kötü olmasının yanında birde verdiği psikolojik zarar vardır. Sevdiğim kişiyi bir başkasıyla görmek istemiyorum. Onun benden uzakta durmasını istemiyorum. Hiçbirimiz istemiyoruz. Çünkü hayat zaten çekilmezken, onu kolaylaştıran sevdiğimiz kişilerken neden bu tarz bir sorun bir sıkıntı yaşayalım. İnsanlar değer bilmez bir halde. Aç gözleri doymz bir halde. Ynaındakinin sevgisi yetmiyor olmalı ki arayışları bitmiyor. Benim gözüm yanımdaki kişiden başkasını görmezken sadece sevmeyen yanımdaki insan bir başkalarıyla flörtleşme çabasına girebilir. Ben bunları yazarken bile üzülüyorum, yaşayan kimbilir ne haldedir. Fakat papaz büyüsü ile aşık etmek çok kolaydır. Bu tür sorunları yaşamazsınız. Bizimle iletşime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Ve lillahi ma fis semavati ve ma fil ard ve kanellahü bi külli şey’im mühıyta.Ve yesteftuneke fin nisa’ kulillahü yüftıküm fıhinne ve ma yütla aleyküm fil kitabi fı yetamen nisaillatı la tü’tunehünne ma kütibe lehünne ve terğabune en tenkihuhünne vel müstad’afıne minel vildani ve en tekumu lil yetama bil kıst ve ma tef’alu min hayrin fe inellahe kane bihı alıma.

Ve inimraetün hafet mim ba’liha nüşuzen ev ı’radan fe la cünaha aleyhima ey yusliha beynehüma sulha ves sulhu hayr ve uhdıratil enfüsüş şuhh ve in tuhsinu ve tetteku fe innellahe kane bi ma ta’melune habıra.Ve len testetıy’u en ta’dilu beynen nisai ve lev harastüm fe la temılu küllel meyli fe tezeruha kel müalekah ve in tuslihu ve tetteku fe innellahe kane ğafurar rahıyma.Ve iy yeteferraka yuğnillahü küllem min seatih ve kanellahü vasian hakıma.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur başlıklı makalemizde papaz büyüsü bozan hocalar, papaz büyüsü bozan medyumlar ve papaz büyüsü bozdurma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazıyı Paylaş?Yorum yapma kapalı

 
Copyright © 2009 Büyü Bozma.
Kısmet Açma
Tüm hakları saklıdır.
Haberler Haberler