Soğutma Büyüsü Soğutma Büyüsü

Medyum Dolunay Referans

REFERASLARIMIZ %100 ORJİNALDİR

4 yıldır mutlulukla süren ilişkim bir anda terse dönmüştü.sevgilimin bana olan ilgisi aşırı derecede azalmıştı.sürekli kavga eden uyumsuz bir çift olmuştuk ayrılık aşamasına kadar gelmiştik.daha sonra bir arkadaşım aracılığıyla medyum dolunayı tanıdım.hiç umudum kalmamıştı ama yinede son çare olarak denemeye karar verdim.kendisi bana kaşık büyüsü yapacağını ve 3 hafta içinde çözüme ulaşacağımı söyledi.aradan 10-15 gün süre geçti sevgilim gerçektende eskisi gibi benimle ilgilenmeye başladı sevgisini eskisi gibi hissedebiliyordum.hayatta hiç bir zaman umudun kesilmemesi gerektiğini anladım.çok teşekkürler.


17 yaşında lisede okuyordum.mahallemizde oturan 24 yaşında bir erkekle duygusal bir bağım oldu.zamanla yaş farkı ve kafa yapımız uyuşmadığından ayrılmak istedim.tepkisi çok sert oldu.şiddet ve tehditlerin ardı arkası kesilmiyordu beni adeta hayata küstürdü.sokağa adım atmaya korkar olmuştum.tek isteğim onun hayatına hiç girmemiş olmaktı.benim konuşmalarım ortak arkadaşlarımızın araya girmeleri hiç etkili olmadı hatta onu dahada sinirlendirdi ve bana adeta kin besledi rahat bırakmadı.kendimi çok çaresiz hissediyordum, intiharı bile düşündüm.internetten soğutma işlemlerini inceledim dolunay hocayı buldum.soğutma çalışması yapabileceğimizi söyledi beni ikna etti çalışmayı yaptık.ilk zamanlar etki görmedim tacizleri devam ediyordu ama sonradan ne olduysa 1 ay dolmadan eski erkek arkadaşımın yeni bir sevgilisi olduğunu öğrendim.bana o günden sonra hiç bir şey söylemedi telefon aramaları mesajlar tehditler hepsi bitti.


13 yıldır evliyim.3 tane evladım var.her zaman ailemi koruyan kollayan biri olmaya çalıştım.ancak son zamanlarda onları ihmal eder oldum. kötü ortamlarda kötü insanlarla birlikte olmaya başladım. kendimi alıkoyamıyordum bu durumdan. vicdanımın sesiyle yaptıklarım birbiriyle çelişiyordu.bu durumdan kurtulmak istiyordum.medyum dolunayı buldum ve durumumu anlattım .bu durumdan kurtulmak istediğimi ve bana koruyucu bir işlem yapması için ricada bulundum. benden bazı bilgiler istedi bende söyledim. bakımda öz annemin benim karımı terketmem için büyü yaptığını söyledi. ben böyle bir şeye ihtimal dahi vermedim hatta çok sert çıktım. ancak söylediği belirtilerle benim durumum uyuşunca içimde bir şüphe oluştu ve büyüyü bozdurup korucu yapma teklifini kabul ettim. günler geçtikçe eski benliğimi tekrar kazandım. eşime ve çocuklarıma sorumluluklarımı yerine getirebilir oldum. hiç alışık olmadığım iğrenç ortam ve insanlardan kurtuldum. işin tek acı yanı bir annenin oğluna böyle birşeyi yapabileceği gerçeğini görmek oldu.yinede hayatıma eskisi gibi huzurlu ve mutlu devam ettiğim için minnet doluyum.


kurumsal bir şirkette üst düzey bir görevde bulunuyorum.hayatım boyunca ne yaptıysam çalışarak yaptım.ailem beni kısıtlı imkanlarına rağmen okuttular bende onların yüzünü hiç bir zaman kara çıkartmadım.eğitim hayatım,insanlarla olan ilişkim,iş hayatım her zaman çok olumlu sürdü.ama maalesef ki şu an üst düzey yöneticilik yaptığım şirkette hırslarının esiri olmuş,makam ve para uğruna gözü hiç birşey görmeyecek kadar kör olan sözde arkadaş edindim. şirkete ilk girdiğim zamanlarda kısa sürede göze girmiştim hatta maaş artışı ve terfi bile almıştım. sözü geçen arkadaşım beni çekemedi ayağımı kaydırmaya çalıştı. benim para kaçırdığım şeklinde dedikodu yaydı bana iftira attı. sonrasında bir süreliğine açığa aldındığım bana bildirildi. dünya başıma yıkıldı yapmadığım bir şey yüzünden hem işimi kaybetme durumuyka karşı karşıya kaldım hemde itibarımı şerefimi yitirdim.içimde bir intikam duygusu oluştu. intikamımı almaya karar verdim.bunun için en etkili yöntemin sabun büyüsü olduğunu öğrendim. dolunay bey bana yardımcı oldu ve yaptık bu işlemi. dediklerini harfiyen uyguladım sonuç alacağımdan emindim ve öylede oldu.suçsuz olduğum ispatlandı şirkete geri döndüm . o insan hasetler içinde kaldı kendini yedi bitirdi. gözü iyice döndü hırstan. en sonunda kendi kendini bitirdi işten atılmaya kadar gitti durum ve atıldı . şirkette onunla görüşen arkadaşlarımdan arada haber alıyorum hala iş arıyormuş.intikamımı aldım.


ben 33 yaşında 1 çocuk annesi dul bir bayanım.kendimden yaşça küçük bir adama aşık oldum ve onunla imam nikahıyla evlendik. birkaç yıl böyle süren bir evliliğim oldu. maddi yönden varlıklı bir aileden geliyorum. geçim sıkıntımız olmadı. evlendiğimizde hiç birşeyi olmayan adamı birikim ve araba sahibi yaptım. yaş farkı dolayısıyla kocamın ailesi bu ilişkiye karşıydı kocamda birikim sağladıktan sonra beni bıraktı. bana eziyet etti. benim ona verdiklerimle bana hava attı beni kıskandırmaya çalıştı. dayanamaz duruma geldim . kendine olan fazla özgüveni gezip tozması beni çıldırtıyordu. dolunay hocayla tanıştık durumu anlattım. kısmet bağlama büyüsü yaptı. öncelikle manevi bağlanmasının sonucunu gördüm. aylarca bana eziyet eden adam beni özlediğini benimle birlikte olmak istediğini söyledi ben reddettim bu sefer çıldırtma sırası bendeydi. dışardaki kadınlarla ilişkisi kesildi. sonrasında işini kaybetti. hızlı yaşama sonucunda yaptığı borçları ödeyemedi biriktirdiği parasıyla arabasınıda kaybetti. bana tekrardan muhtaç oldu kapımda süründü. bana çektirdiklerini bende ona yaşattım.


iş yerinde bir arkadaşıma zamanla duygusal olarak bir şeyler hissetmeye başladım. çok iyi arkadaştık bana iyi geliyordu ona açılmak istiyordum ama beni redderderse arkadaşlığımızında biteceğini onu kaybedeceğimi düşündüm. bir kaç ay bu durumu böyle sürdürdüm . ilişkimizi arkadaşlıktan öteye götürmek istiyordum ama o cesareti toplayamıyordum. onunda bana az da olsa duygusal his beslemesini çok istedim. dolunay hocayı buldum. resimlerimizi istedi . ne yapacağını merak ettim ve sordum. kaşık büyüsü için gerekli olduğunu söyledi. ben resimleri verdim . kaşık büyüsünü yapmış ve bana yolladı bazı okumalar verdi ve bazı talimatlar verdi. işe yaradı umutsuz bi hisle aşka kapıldığım çok sevdiğim iş arkadaşımda bana birşeyler hissetmeye başladı . dışarda buluşmaya başladık , mesajlaşmaya başladık resmen flört aşamasına girdik. en sonundada sevgilim oldu hala birlikteyiz . inşallah sonu gelir.


yıllarca 2 çocuğumun babası eski eşimle çocuklarım için tekrar birlikte olmak istedim . severek evlenmiştik. evlendiğimizde hiçbirşeyimiz yoktu. eşim güzel kazançlar elde etti tek amacımız mutlu bir aile olmak ve çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamaktı. ancak ne yazık ki para eşimi değiştirdi benden boşanmak istediğini söyledi boşandık kendinden çok küçük bir kadınla evlendi. bütün ilgisi evlendiği kadına yöneldi. çocuklarınıda ihmal etti. sadece maddi görevi yüklenen çocuklarını görmeyen onlarla konuşmayan ilgisiz bir adam oldu. çocuklarımın psikolojileri bozuldu. bana dönmesi için kaşık büyüsü yaptırttım. şimdi görüşüyoruz. çocuklar hakkında konuşuyoruz . beni özlediğini anlamaya başladım. eskiden bana gösterdiği değeri yine hisseder oldum. umarım yakında tamamen eskiye döneriz.


hayatımda her anlamda ilk olan bir adamla 2 senelik mükemmel bir ilişkim oldu. ilişkimizin son zamanlarında kendisi sürekli kavga çıkartıyordu ve beni aşağlıyordu. bunları ayrılabilmek için önüme bahane koydu ve ayrıldık. aradan 1.5 sene geçti ama ben bir türlü unutamadım . attığım mesajlara cevap atmadı aradım açmadı. döndürmek için bir çare arıyordum. medyum dolunay hocamı çıkarttı allah karşıma geri getirmek için kaşık ve bez bebek içeren bir çalışma yaptı 12. günün gecesinde özlediğini söyledi ve görüşmek istedi. o an ki şaşkınlığımı ve heyecanımı hayatım boyunca hatırlıycam. tekrardan çok teşekkür ederim.

Gelen Aramalar:

  • medyum dolunay


1 Yorum yapılmış " Medyum Dolunay Referans "

  1. gizli diyor ki:

    Bende yaptirmak istiyorum ama daha önceden de bi kac hocayla calisma yaptim o yuzden pek guvenemiyorum

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Büyü Bozma.
Kısmet Açma
Tüm hakları saklıdır.
Haberler Haberler