Soğutma Büyüsü Soğutma Büyüsü

Buradasınız : Ana Sayfa // Barışma Duası // Küs olduğun biriyle barışmak için dua

Küs olduğun biriyle barışmak için dua

Bu dua ve vefk uygulaması ile küs olduğunun her hangi bir ile barışmak için okuyabilirsin

Örneğin: Talibin ismi Ali, adedi 110; matlubun ismi Zeyneb, adedi 69. İsteğimiz muhabbet adedi 450′dir. Üçünü topladık, toplam 629 oldu. Bu adetten 28-28 düştük, bakide 22 kaldı. Yirmi ikinci isim olan Şemhahirin isminin harfi Te

olup, adedi 400′dür. Şemhahirin ismini bir kâğıt üzerine 400 defa yazar ve üzerine 1146 defa Şemhahirin ismini okuruz. Bundan sonra 629′dan 4-4 düşer ve kesirde bir kaldığı için unsuru ateştir. Yazdığımız kâğıdı ateşte yakar veya ateşin altına gömeriz. Ama bu ameli Kamer’in sa’dil zabih menzilinde gecelediği zaman yaparız.

Berhetiyye diye isimlendirilen bu yirmi sekiz ismin latif sırları ve birçok özellikleri olup, havas ilminin ileri gelen alimleri Berhetiyye isimlerini şiir şeklinde düzenleyip yazmışlar, bazıları da özelliklerini zikrederek şöyle demişlerdir:

barisma-dauasi

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve elkı ma fî yemînike tel-kaf ma sana’û innema sana’û keydu sahırin velâ yüflihu’s-sahırü haysü etâ (Taha sûresi, âyet 69). Kale mûsâ ma ci’tüm bihi’s-sıhrü innellâhe seyübtılühü innellâhe lâ yüslihu amele’l müfsidîne. Ve yühıkkullâhü’l hakku bikelimatihi velev kerihi’l mücrimûn

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur başlıklı makalemizde papaz büyüsü bozan hocalar, papaz büyüsü bozan medyumlar ve papaz büyüsü bozdurma hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • küs olduğun biriyle barışmak için dua
Bu Yazıyı Paylaş?Yorum yapma kapalı

 
Copyright © 2009 Büyü Bozma.
Kısmet Açma
Tüm hakları saklıdır.
Haberler Haberler