Soğutma Büyüsü Soğutma Büyüsü

Buradasınız : Ana Sayfa // Aşk Büyüsü // Karabiberle yapılan aşk büyüsü

Karabiberle yapılan aşk büyüsü

Karabiber ile yapılan aşk büyüsü medyum hocalar tarafından yapılan en etkili aşk uygulaması olarak bilinmektedir.

Kıbleye doğru oturduktan sonra, sol tarafına (sağ taraf olmaz, maazallah şirk olur) 7 adet veya 41 adet karabiber koyman gerekiyormuş. Ardından karabiberlerden birini, sağ elinle (sol el olmaz, sonra şeytan dürter) alıp iki dudağının (bir dudak olmaz, tek kanatla kuş uçar mı?) arasına koyman gerekiyormuş. Sonrasında besmele çekmeden (besmele çekersen büyü değil dua olur) 1 kez Fatiha Suresi, 3 kez de İhlas Suresi (bunların hikmetini ben de anlayamadım) okumalıymışsın.

sevgili-ile-barisma-duasi

Bismillâhirrahmânirrahîm. Ecib yâ müzhibü bi hakkı innâ enzelnâhü fî leyletil kadri. Leyâhımin ferdün ve bi hakkı rûkyâîlü ecib yâ mürretün bihakkı vemâ edrâke mâ leyletü’l kadri. Leyâlağvin cebbârün ve bi hakkı cebrâîlü ecib yâ ahmer bi hakkı leylâtül kadri hayrün min elfı şehrin. Leyâfûrin şekûrün ve bi hakkı semsemâîlü ecib yâ bürkânü bi hakkı tenezzelü’l melâiketü verrûhu fîhâ. Leyârûsin sâbitün ve bi hakkı mîkâîlü ecib yâ şemhûreş bi hakkı bi izni rabbihim min külli emrin. Leyârûğin zahîrün ve bi hakkı sarfeyâîlü ecib yâ zevbiatü bi hakkı selâmün hiye. Leyârûşin habîrün ve bi hakkı anyâîlü ecib yâ meyriıûn bi hakkı hattâ matlai’l fecri. Leyâşelşin zekiyyün ve bi hakkı kesfîyâîlü ecîbû eyyühe’l mülûkü’s-seb’atü ve tevekkelû bi kezâ ve kezâ bi hakkı mâ aksemtü bihi aleyküm ve bi hakkı feceşin sezhazrabü’l erbâbi elvahan elvahan el acele el acele essâ’ate essâ’ate barekâllâhü fıküm ve aleyküm.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur başlıklı makalemizde papaz büyüsü bozan hocalar, papaz büyüsü bozan medyumlar ve papaz büyüsü bozdurma hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • karabiberle yapilan ask buyusu
  • karabiber duası nasıl yapılır
Bu Yazıyı Paylaş?Yorum yapma kapalı

 
Copyright © 2009 Büyü Bozma.
Kısmet Açma
Tüm hakları saklıdır.
Haberler Haberler