Soğutma Büyüsü Soğutma Büyüsü

Buradasınız : Ana Sayfa // Soğutma Duası // Eşler Arasindaki Soğukluk İçin Dua

Eşler Arasindaki Soğukluk İçin Dua

Eski sevgili kavramı üzerinde biraz durmak istiyorum bu yazımda. Ve çok alışıldık bir durum olmasa da iki atasözünü birleştirerek eski sevgili kavramı ile bu sözlerin bağlantısını kurmak, bu bağlantıyı da eski sevgilinin geri dönmesi ile ilişkilendirmek istiyorum.

Kan-koca yahut iki dost arasında anlaşama-mazlık olsa; aralarını düzeltmek için bu ism-i şerifi bir aralarında sevgi hasıl olur. Her namazdan sonra 10 istiğfar 11 salavat 1 fatiha 3 ihlas 1 felak 1 nas 1 ayetel kürsi okudukdan sonra yukardaki duayı 100 kere okusa her namaz vaktinden sonra yada bir suya okursa eşine içirirse araları düzelir.

Eskiden beri üzerinde ittifak edilen Berhetiyye Kasemi budur. Süleyman ibni Davud Aleyhisselâm, veziri olan As af bin Berhiya ve âlimlerin çoğu bu Berhetiyye Kasemini kullanmış oldukları sahih (gerçek) ile rivayettir.

Sıhhatte ikinci mertebede olan İmam Tusi (r.a.) Hazretlerine ait olan Esma-i Berhetiyye Kasemi budur:
esler-ara-sogukluk

Berhetîhin (2) Kerırin (2) Tetlîhin (2) Tûranin (2) Mez-celin (2) Bezcelin (2) Terkabin (2) Berheşin (2) Galmeşin (2) Hûtîrin (2) Kalnehüdin (2) Berşani (2) Kazhirin (2) Ne-muşelhm (2) Berheyula (2) Beşkeylehm (2) Kazmezin (2) Engalelitın (2) Kabaratin (2) Ğayaha (2) Keydehüla (2) Şem-hahirin (2) Şemhahîrin (2) Şemhehîrin (2) Bikehtahûnihin (2) Beşarişin (2) Tuneşin (2) Şemha-barûhın (2) Allahümme bi hakkı kehkehecin yağtaşiyyin bilatşağşegavîlin emvîlin celedin mehcemen helmecin ve rudîhin mehfeyacin bi ızze-tike illâ ma ehazte seniıhim ve ebsarihim Sübhane men leyse kemislihi şey’ün ve hüve’s-semiu’l basîr.

Bir önceki yazımız olan Kocayı Geri Getirme Duası başlıklı makalemizde giden kocanın geri gelmesi, giden kocayı geri getirme ve kocayi eve döndürme duasi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazıyı Paylaş?Yorum yapma kapalı

 
Copyright © 2009 Büyü Bozma.
Kısmet Açma
Tüm hakları saklıdır.
Haberler Haberler